LG OLED65G13LA
- [13.5. 2026]
Zmazať/ Upraviť/ Topovať
LG OLED65G13LA - 1
LG OLED65G13LA - 2
LG OLED65G13LA - 3
LG OLED65G13LA - 4
LG OLED65G13LA - 5
LG OLED65G13LA - 6
LG OLED65G13LA - 7
LG OLED65G13LA - 8
LG OLED65G13LA - 9
Na predaj kvalitný TV vysokej prémiovej série G - Gallery Design o uhlopriečke 164 cm ( 65" ), TV je v 100% stave, ideálny pre milovníkov filmov. TV má výborný upscaling do 4K čiže prepočítanie obrazu z nižšieho rozlíšenia na vyššie rozlíšenie..
Je ku nemu originál držiak na stenu aj originálna krabica na prevoz.
CENA JE PEVNÁ.
Rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Obnovovacia frekvencia 120 Hz
Procesor α9 Gen4 AI Processor 4K
HDR formáty Dolby Vision IQ, HDR10 Pro, HLG
Zvuk 4.2 kanálový systém, výkon 60 W, podpora Dolby Atmos