EMOTIVA
- [13.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať


















Predam nový americký koncovy zoailnovac ,čierny,EMOTIVA BAS X2+,mesiac nový, kúpený v LE.SK audio za 899 eur,je to špica výkonný zosik,do 8bohmov ma výkon 160 W a do 4 ohmov 250 W je to skvelá mašina, dynamická analyticka ,čistá,moja cena 580eur...rozohra kazdw bedne i Dynaudio evoke 30 moje...dôvod predaja ,predávam celú aparatúru z dôvodu opravy strechy,bohuzial
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *