Súčiastky na rafináciu.
- [1.10. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať























Osobný odber alebo po platbe na účet dodanie Packetou do Z-BOX-u alebo na výdajné miesto,ktoré si vyberiete.
B – tantalové kondenzátory Ag – 0,119kg x 500€/kg = 59,50€
D – optočleny TESLA – 0,059kg x 280€ = 16,52€
G – žlté tranzistory a IO,použité,spájkované – 0,168kg x 680€/kg = 114,24€
H – mix pinov prevažne z TESLA a Siemens 2 a 3-radých konektorov,HDD a pod.,čiastočne zlátené – 0,448kg x 235€/kg = 105,28€
J – mix plast.procesorov a kontrolérov,štvorčeky – 0,836kg x 100€/kg = 83,60€
K – ruské IO v plaste – 0,504kg x 40€/kg = 20,16€
L – mix plast.procesorov a kontrolérov,obdľžničky – 0,182€ x 70€/kg = 11,83€
M – mix plast.IO v DIP púzdrach,cca 5,7kg x 40€/kg = 228€
N – poistkové Ag vlny – 0,075kg x 1350€/kg = 101,25€
O – smd plast.IO – 0,770kg x 30€/kg = 23,10€
P - mix pinov prevažne TESLA a Siemens,plôšky z klávesníc,DIP prepínače,PLCC pätíc a pod.,zlátené – 0,271kg x 535€/kg = 144,98€
Q – žlté tranzistory a IO,nové – 0,626kg x 680€/kg = 425,68€
S – mix x-talov a rezonátorov – 0,180kg x 250€/kg = 45€
https://www.rajce.idnes.cz/da1ly/album/rafinacia-ii
B – tantalové kondenzátory Ag – 0,119kg x 500€/kg = 59,50€
D – optočleny TESLA – 0,059kg x 280€ = 16,52€
G – žlté tranzistory a IO,použité,spájkované – 0,168kg x 680€/kg = 114,24€
H – mix pinov prevažne z TESLA a Siemens 2 a 3-radých konektorov,HDD a pod.,čiastočne zlátené – 0,448kg x 235€/kg = 105,28€
J – mix plast.procesorov a kontrolérov,štvorčeky – 0,836kg x 100€/kg = 83,60€
K – ruské IO v plaste – 0,504kg x 40€/kg = 20,16€
L – mix plast.procesorov a kontrolérov,obdľžničky – 0,182€ x 70€/kg = 11,83€
M – mix plast.IO v DIP púzdrach,cca 5,7kg x 40€/kg = 228€
N – poistkové Ag vlny – 0,075kg x 1350€/kg = 101,25€
O – smd plast.IO – 0,770kg x 30€/kg = 23,10€
P - mix pinov prevažne TESLA a Siemens,plôšky z klávesníc,DIP prepínače,PLCC pätíc a pod.,zlátené – 0,271kg x 535€/kg = 144,98€
Q – žlté tranzistory a IO,nové – 0,626kg x 680€/kg = 425,68€
S – mix x-talov a rezonátorov – 0,180kg x 250€/kg = 45€
https://www.rajce.idnes.cz/da1ly/album/rafinacia-ii
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Podobné inzeráty
Menič napätia pre Majstra potreba SPOJAZDNIT - [1.10. 2026]Je to pre majstra ktorý rozumie Elektrike su tam v krabičke súčiastky nemam ponatia co a ako ja sa elektrike nerozumiem
Dohodou
Považská Bystrica
017 01
017 01
12 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
WK konektory,pätice,audiovajíčka/audiotransformátory/ - [1.10. 2026]Súčiastky TESLA pozlátené,postriebrené:pozlátené okrúhle pätice pre IO /60 cent/kus postriebrene WK konektoroy/60 cent/kus./Napájacie konektory 220V Tesla samce aj samice,malé aj velké,/4e/kus/,konektory TESLA 6,3mm/jacky/ samce aj samice/1,5e/kus/,nožové/hviezdicové/ reproduktorové konektory TESLA ...
V texte
Zlaté Moravce
951 93
951 93
22 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Laboratórny zdroj MESIT 2x40V 2x4A Z-YE3T/X - [30.9. 2026]Predám laboratórny zdroj MESIT dvojkanálový, 2x 0-40V 2x0-4A. Zdroj je plne funkčný, vyčistený, skontrolovaný a nastavený. Pripravený slúžiť novému majiteľovi.
Jedná sa o laboratórny zdroj ktorý bol vyrábaný pre armádu. Všetky súčiastky v zdroji sú selektované pre military sféru a sú označené pre ...
160 €
Nitra
949 01
949 01
39 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Laboratórny zdroj 40V 10A MESIT Z-YE2T/X - [30.9. 2026]Predám laboratótny zdroj 40V 10A. Zdroj výrobcu Mesit typ Z-YE2T/X. Jedná sa o laboratórny zdroj ktorý bol vyrábaný pre armádu. Všetky súčiastky v zdroji sú selektované pre military sféru a sú označené prekríženým dvojmečom. Zdroj má tyristorový predregulátor a tranzistorový koncový člen, takže sa z ...
160 €
Nitra
949 01
949 01
35 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Tesla elektro súčiastky . - [29.9. 2026]Predám rôzne elektro súčiastky ako sú na fotkách. Integrované obvody nové AD 693AQ - 17kusov, prepínače na plošný spoj nové 2ks, rôzne konektory. Výkonové tranzistory KD602 nové - 18ks, KU611 - 3ks, KU612 - 10ks nové, KU607 - 3ks, KD607 - 2ks, GD607 - 2ks, MA7812 - 2ks, KD338, KD602, KD503, GD617, K ...
Dohodou
Považská Bystrica
017 01
017 01
62 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Robot.hlavy a iné - [27.9. 2026]Zbaví ma niekto tejto haraburdy? Je tu plno vecí pre kutilov a "špekulantov". Vo veľkých krabiciach sú kryty, elektronika a iné súčiastky k robot. hlavám.Ja som z toho poskladal 6ks, ale už to nie je zaujímavé pre mňa. Okrem toho rozobraté ledbary, kryty, krokové motory a iné. Cena je naozaj symboli ...
100 €
Rožňava
048 01
048 01
64 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
NOVÉ odpínače OPVP22-3 (125A) a valcové poistky PV22 (22x58) - [26.9. 2026]Používané pre istenie fotovoltaiky napríklad.
Predám úplne nové, nikdy nepoužité elektroinštalačné súčiastky – odpínače valcových poistiek a k nim príslušné poistky veľkosti 22x58. Všetko je v 100 % stave, ihneď dostupné.
Dostupné položky:
2 ks – Odpínač valcových poistiek OPVP22-3 (kód 410 ...
70 €
Nové Zámky
940 02
940 02
65 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
GymBeam masazna pistol - bateria KO, prislusenstvo OK - [26.9. 2026]Predam par krat pouzitu, odlozenu masaznu pistol, ktora po dlhsom case uz nevedela startovat. Nabijaci kabel zapne pistol, ale nestaci na chod. Nabitie nie je mozne.
Predavam na suciastky, prislusenstvo.
5 €
Bratislava
831 53
831 53
55 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
PREDANÉ MEZ ELEKTRONIK-01 retro elektrotechnická stavebnica - [26.9. 2026]MEZ ELEKTRONIK-01 – retro elektrotechnická stavebnica ČSSR, 1985 + návod
Predám pôvodnú československú elektrotechnickú stavebnicu MEZ ELEKTRONIK-01, výrobca MEZ Frenštát k. p. / ZSE koncern Praha.
Ide o výukovú stavebnicu určenú na praktické zoznámenie so základmi elektroniky. Pomocou jednotlivýc ...
50 €
Prievidza
971 01
971 01
231 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Velke tranzistorove hodiny - DIY stavebnica alebo poskladane - [26.9. 2026]Ponukam material na stavbu velkych tranzistorovych hodin - Mega Transistor Clock.
596 diod a 221 tranzistorov (+ kopa dalsich suciastok), rozmery 50 x 37 cm (V1) alebo 48,5 x 37 cm (V4) - vyska x sirka
Ziadne integrovane obvody. 24-hodinovy format casu, krystalovy oscilator, digitalne i binarne zo ...
V texte
Žilina
010 07
010 07
84 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať


